Określić mnie można na wiele sposobów:

W branży marketingu internetowego działam od roku 2011. Kupowałem media, wygrywałem milionowe przetargi, tworzyłem mediaplany, prowadziłem badania, pozyskiwałem partnerów, nadzorowałem projekty, tworzyłem kampanie performance, analizowałem wyniki, optymalizowałem działania, dawałem prelekcje… Mogę śmiało powiedzieć, że mam pojęcie w każdym aspekcie reklamy online. Jeżeli nie jestem w stanie zrobić czegoś sam – to świetnie znam kogoś kto jest. Dlatego chętnie doradzę Ci, jeśli masz niedobór czasu / ludzi / wiedzy / kontaktów w tym aspekcie.

Tak mówią na mnie w dużej polskiej firmie z branży e-commerce, w której zajmuję się analizami biznesowymi i marketingowymi. Wszystko dlatego, że z arkuszami jestem za pan brat i poruszam się w nich sprawnie jak nikt. Poproszono mnie tam nawet o poprowadzenie szkoleń, które oczywiście z chęcią realizuję. Uwielbiam liczby i tabelki. Tak już po prostu mam.

Pod tym szumnym pojęciem kryje się ktoś, kto zadba o to, aby Twoja strona internetowa / landing page / mailing – wyglądały niesamowicie i działały jak należy. Nie nazwę siebie grafikiem, choć Photoshopem posługuję się sprawnie, nie nazwę się UX Designerem, bo nie mam na to papierów. Moje doświadczenie, poczucie smaku i umiejętność wczucia się w potrzeby sprawia, że wiem, jak komunikacja w internecie powinna wyglądać. Chcesz zobaczyć portfolio? Skontaktuj się ze mną.

Moja miłość do gier „bez prądu” nie kończy się na graniu w planszówki i karcianki z przyjaciółmi w wolnych chwilach. Z pasji projektuję też własne. Chętnie zaprojektuję też grę na zlecenie – kto wie, może dla Ciebie?
Póki co, nie połączyłem jeszcze pasji z pracą, ale poważnie nad tym myślę.

Wszystko co robię – robię z niezwykłą dbałością o detale. Czy jest to szablon karty, design strony internetowej, prezentacja, czy arkusz w Excelu. Lubię, gdy rzeczy są zarówno funkcjonalne, jak i miłe dla oka. Przywiązuję do tego wielką wagę i zadowolony jestem tylko z doskonałych produktów mojej pracy.